Karolina Kavaliauskaitė

 

Nuotraukų galerija

Karolina Kavaliauskaite LNSA Karolina Kavaliauskaite LNSA Karolina Kavaliauskaite LNSA Karolina Kavaliauskaite LNSA Karolina Kavaliauskaite LNSA
Karolina Kavaliauskaite LNSA Karolina Kavaliauskaite LNSA Karolina Kavaliauskaite LNSA Karolina Kavaliauskaite LNSA Karolina Kavaliauskaite LNSA

Atleto duomenys

Vardas:
Pavardė:
FIS kodas:
Gimimo data:
Statusas:
Karolina
Kavaliauskaitė
1785001
20.05.1985
Aktyvi
Šalis:
Slidinėjimo klubas:
Komanda:
Treniruočių grupė:
Tinklalapis:
Lietuva (LTU)
Informacijos nėra
Lietuvos Nacionalinė Komanda
Snieglenčių Krosas (SBX)
Informacijos nėra

Papildoma informacija

Kilmės vieta:
Kalbos:
Specialybė:
Hobiai:
Kiti sportai:
Šeimyninis statusas:
Gyvenamoji vieta:
Vilnius, Lietuva
Lietuvių
Instruktorė
Muzika, knygos, gamta, mada
Informacijos nėra
Netekėjusi
Vilnius

Karjera (Pasiekimai)

Informacija ruošiama

Naudojamas inventorius

Informacija ruošiama

Karolinos video įrašai

Informacija ruošiama

Trumpai apie Karoliną

Karolina užsiiminėja snieglenčių sportu jau daugiau nei 10 metų (apie 13 bendrai paėmus). Būdama hiper – aktyvi, ji ne tik suspėja būti Lietuvos Nacionalinės Slidinėjimo Asociacijos snieglenčių komandos narė, tačiau taip pat yra profesionali ir licenzijuota snieglenčių instruktorė, kartu su bendraminčiais įkūrusi StopSpot projektą (snieglenčių stovyklos ir mokymai užsienyje). Ji taip pat darbuojasi Leukerbad slidinėjimo kurorte (Šveicarija) slidžių ir snieglenčių instruktore.

Karoliną atpažinti bus lengva – itin aistringa snieglentininkė, atiduodanti visą savo laiką ir energiją šiam sportui. Ją itin žavi šliuožti, šokti, slysti ir verstis su snieglente. Kas be ko, laisvė, kalnai, nepriklausomybė ir atviros snieguotos erdvės yra Karolinos gyvenimas.

Savo, kaip snieglentininkės karjerą, Karolina pradėjo Austrijoje – pirmą kartą treniruodamasi su instruktoriumi. Paskatinta varžybų azarto, ji toliau tęsė, kartais skausmingas ir nelengvas treniruotes kalnuose ir uždarose trasose ir vėliau tavo profesionalia sportininke.

Karolina yra užėmusi 2ąją vietą Lietuvos snieglenčių kroso („Boarder cross“, „SBX“) čempionate 2012 metais, bei dalyvavsi daugybėje kitų varžybų. Nors Karolinos siekiai yra dideli, ji visad įvertina ir paprastus dalykus – naujus išmoktus triukus, naujas pažintis ir gerai praleistą laiką su draugais. Pats mėgstamiausias Karolinos triukas – front/back flip.

Karolina yra aplankiusi daugybę Lietuvos ir užsienio slidinėjimo kurortų – Liepkalnis (Lietuva), SnowArena (Lietuva), Ignalina Nokia SnowPark (Lietuva), Stubai Glacier (Austrija), Les deux Alpes (Prancūzija), Leukerbad (Šveicarija), Crans Montana (Austrija). Be snieglenčių sporto, Karolina taip pat užsiima jėgos aitvarais (angl. „kiteboarding“), surfing‘u (angl. surfing), wakeboarding‘u (iš angl. vandenlenčių sportu) bei slidžių laisvuoju stiliumi.

Karolina skatina visus siekti ir gyventi savo svajonėmis ir puikiai reprezentuoja Lietuvos snieglentininkų bendruomenę – galbūt ši bendruomenė ir nėra pati didžiausia, bet svajonės, kuriomis ji gyvena, leis pasiekti ir įveikti visas trokštamas snieguotas viršūnes.