Pasaulio studentų universiada prasidėjo

10931296_10152962448253898_7591054890808345672_nSausio 25-ąją dieną Slovakijoje startavo Pasaulio studentų universiada. Pirmąją dieną sprinto rungtyje varžėsi visi trys į šias varžybas išvykę Lietuvos atstovai: Tautvydas Strolia, Lukas Jakeliūnas ir Jaunius Drūsys. Lietuviams šiose varžybose padeda komandos vadovas bei treneris Algis Drūsys.

Sprinto distancijoje, kvalifikacijoje geriausiai tarp lietuvių sekėsi Lukui Jakeliūnui, kuris distancijoje užtruko 3:34,15 min. Nuo nugalėtojo Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentas atsiliko 17,3 sek. ir užėmė 46 vietą. Tautvydas Strolia (LEU) distanciją įveikė per 3:39,56 min. ir užėmė 60-ąją vietą. Jaunius Drūsys, studijuojantis Lietuvos sporto universitete (LSU) distanciją pračiuožė per 3:49,92 ir liko 69-as.

Finale nepralenkiami buvo rusai, iškovoję visas tris prizines vietas.

IMG_20150124_130204Trečiadienį sportininkų laukia startas 10 km. distancijoje klasikiniu stiliumi.

Trenerio Algio Drūsio komentaras:
Pirmu universiados staru sportininkai ir aš patenkintas. Tautvydas ir Lukas pasiekė geriausius savo FIS taškus, tik Jaunius likus iki finišo apie 150 m. griuvo ir prarado nemažai brangaus laiko. Čia Slovakijos Strebsko Pleso kurorte Lietuvos studentų rinktinės nuotaika gera, gyvenimo sąlygos taip pat puikios. Ilsimės ir ruošiamės startui klasikiniu stiliumi!