Riedslidžių pusės maratono varžybose puikus Viesulo klubo pasirodymas

Praėjusį savaitgalį (07.27) Lenkijoje vyko riedslidžių pusės maratono varžybos. Nors ir esant sportininkams nelabai palankioms oro sąlygoms, Viesulo klubo atstovai pasirodė puikiai.

Jaunius Drūsys vyrų grupėje kaitinant didesnei nei 30 laipsnių temperatūrai pusės maratono distanciją įveikė per 42:13 ir vos 2 sekundes nusileidęs Iwanowskiui Danieliui (Lenkija) užėmė antrąją vietą. Adomonytė Silvija moterų grupėje tokią pat distanciją įveikė per 51:15 ir pralaimėjusi tik kur kas labiau patyrusioms ir vyresnėms sportininkėms iškovojo trečiąją vietą.

Organizatoriai tikrai nenuvylė. Nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti itin vertingais sportiniais prizais, na, o geriausiųjų dešimtukas ir piniginėmis premijomis.