Tarptautinėse varžybose Latvijoje puikus lietuvos slidininkų pasirodymas

photo 5Praėjusį savaitgalį (liepos 19 – 20 dienomis) Latvijoje, Madonoje vyko Latvijos čempionatas bei Madonos taurės varžybos riedslidėmis. Čia aukštas vietas užėmė Lietuvos sportininkai.

Šeštadienį, sprinto varžybose klasikiniu stiliumi, ignalinietis Modestas Vaičiulis nepaliko vilčių kitiems sportininkams ir vyrų elito grupėje finišavo pirmas. Daumantas Jurgis Petrovas iš slidinėjimo klubo „Gavaitis“ nugalėjo vaikinų iki 18 metų amžiaus grupėje. Vaikinų iki 16 metų grupėje stipriausias buvo Bajoravičius Ažuolas iš Viesulas, finale pranokęs visus varžovus.

Sekmadienį, vykusioje atskiro starto laisvojo stiliumi rungtyje, vyrų elito grupėje 10 km ilgio trasoje per žingsnį nuo apdovanojimų pakylos liko anykštietis Vytautas Strolia, penktas buvo Modestas Vaičiulis. Moterų elito grupėje, 6 km distancijoje 2 vieta džiaugėsi visaginietė Kočergina Natalija. Vaikinų iki 18 metų amžiaus grupėje Vaitkus Rokas atstovaudamas SK „Gavaitis“ užėmė antrąją vietą. Antrą dieną iš eilės nepralenkiamas buvo Bajoravičius Ažuolas laimėjęs ir atskiro starto varžybas vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėje.

Liepos 27 dieną Lenkijoje vyks riedučių ir riedslidžių pusės maratono distancijos varžybos. Daugelis Lietuvos slidininkų čia vėlgi startuos, tad laukiam aukštų rezultatų ir linkim sėkmės!